CONCERTS

Coming dates:

2018

01/01 Circus Zanzara, Amsterdam
02/01 Circus Zanzara, Amsterdam
03/01 Circus Zanzara, Amsterdam
04/01 Circus Zanzara, Amsterdam
05/01 Circus Zanzara, Amsterdam
06/01 Circus Zanzara, Amsterdam
07/01 Circus Zanzara, Amsterdam
Voorjaar Andy Frasco USA tour
29/1 Andy Frasco @ Howlin Wolf – New Orleans, LA

1/30 – 2/4: The Rock Boat – New Orleans, LA (Sold Out)
2/7: The Basement – Nashville, TN
2/8: Lafayette’s Music Room – Memphis, TN
2/9: NiteTown – Lafayette, LA
2/10: Luna Live – Lake Charles, LA
2/11: Stubb’s Austin – Austin, TX
2/13: Lava Cantina The Colony – Dallas, TX
2/15: Paradise Theatre of Paonia – Paonia, CO
2/16: Schmiggity’s – Steamboat Springs, CO
2/21: Bar 10 – Riverton, WY
2/22: The Gem – Idaho Falls, ID
2/23: Whiskey Jacques – Ketchum, ID
2/24: Snowbasin Resort – Huntsville, UT

 

2017

22/05 De Jongens Driest, Prins Bernhard Cultuurfonds, Groningen
27/05 NNT ‘Carrousel’ Koninklijke Schouwburg
03/06 Chef’ Special, Pinkpop
04/06 Streetbeat Empire, Utrecht
10/06 Gallowstreet, Oerol
11/06 Het Blauwe Uur, Sterrenbos Groningen
13/06 Sâlt, Oerol
14/06 Sâlt, Oerol
15/06 Sâlt, Oerol
16/06 Sâlt, Oerol
17/06 De Hik, Vondelpark
29/06 Circus Zanzara, Lier (B)
30/06 Circus Zanzara, Lier (B)
30/06 StreetBeat Empire, Den Haag
01/07 Circus Zanzara, Lier (B)
09/07 Spring!, Ter Idzard
13/07 De Jongens Driest, Opening Schoolplein, Amsterdam
19/07 Orgel Vreten, Gentse feesten (B)
18/06 Chef’Special Lowlands Festival
20/08 Het Blauwe Uur, Noorderzon Groningen
25/08 Circus Zanzara, Sittard
26/08 Circus Zanzara, Sittard
26/08 De Kift, Tilburg
27/08 Circus Zanzara, Sittard
02/09 De Kift, Zaandam
07/09 Andy Frasco Chicago (USA tour)
08/09 Andy Frasco La Salle
09/09 Andy Frasco St. Louis
10/09 Andy Frasco Urbana
13/09 Andy Frasco Put-in-Bay
14/09 Andy Frasco Columbus
15/09 Andy Frasco Roanoke
16/09 Andy Frasco Apex
17/09 Andy Frasco Charlotte
20/09 Andy Frasco Aspen
21/09 Andy Frasco Denver
22/09 Andy Frasco Longmont
23/09 Andy Frasco Paonia
30/09 Helene Richter, Il Sole Cantina, Groningen
30/09 Expostitie opening, Den Haag
05/10 De Hik met Micha Werthein, Kleine Komedie
05/10 De Kift, besloten, Amsterdam
05/10 Andy Frasco Neushoorn Leeuwarden
06/10 Andy Frasco De Nieuwe Nor, Heerlen
07/10 Andy Frasco Festyland
07/10 Andy Frasco Helemaal Melkweg
08/10 Andy Frasco De Gigant, Apeldoorn
13/10 Het Blauwe Uur, Theaterboerderij Ekehaar
14/10 Safari Joe, Dag van de Groninger Geschiedenis
15/10 Het Blauwe Uur, ‘t Waarhuis, Aduarderzijl
20/10 De Kift, W2 Den Bosch
03/11 Orgel Vreten, Wilhelmina, Eindhoven
04/11 Orgel Vreten, Schnitgerfestival Groningen
10/11 Orgel Vreten,Merleyn, Nijmegen
16/11 Orgel Vreten, Rotown Rotterdam
19/11 Orgel Vreten, Café Schiller
23/11 Orgel Vreten, Cul de Sac, Tilburg
25/11 Orgel Vreten, Ekko, Utrecht
25/11 Deun van Seun, Iduna, Drachten
02/12 HALA, Il Sole di Cantina, Groningen
06/12 HALA, Hamburg
17/12 De Jongens Driest, Feerwerd
19/12 Circus Zanzara, Amsterdam
20/12 Circus Zanzara, Amsterdam
21/12 Circus Zanzara, Amsterdam
22/12 Circus Zanzara, Amsterdam
24/12 Circus Zanzara, Amsterdam
25/12 Circus Zanzara, Amsterdam
26/12 Circus Zanzara, Amsterdam
27/12 Circus Zanzara, Amsterdam
27/12 Deun Van Seun, 3e Keesdag, Tivoli, Utrecht
28/12 Circus Zanzara, Amsterdam
29/12 Circus Zanzara, Amsterdam
31/12 Circus Zanzara, Amsterdam

Done dates:

2017
01/01 Circus Zanzara, Amsterdam
02/01 Circus Zanzara, Amsterdam
03/01 Circus Zanzara, Amsterdam
04/01 Circus Zanzara, Amsterdam
05/01 Circus Zanzara, Amsterdam
06/01 Circus Zanzara, Amsterdam
07/01 Circus Zanzara, Amsterdam
08/01 Circus Zanzara, Amsterdam
13/01 De Kift, Eurosonic Open Air2016
21/01 De Kift, Noorderlicht Amsterdam
03/03 NNT 'Carrousel' Stadschouwburg Groningen, try-out
04/03 NNT 'Carrousel' Stadschouwburg Groningen, première
07/03 NNT 'Carrousel' Stadschouwburg Groningen
08/03 NNT 'Carrousel' Stadschouwburg Groningen
09/03 NNT 'Carrousel' Stadschouwburg Groningen
10/03 NNT 'Carrousel' Stadschouwburg Groningen
16/03 NNT 'Carrousel' Posthuis Theater
17/03 NNT 'Carrousel' Wilminktheater
19/03 All Individuals, Café Eisseshof, Niehove
21/03 NNT 'Carrousel' Stadsschouwburg Brugge
22/03 NNT 'Carrousel' Stadsschouwburg Utrecht
23/03 NNT 'Carrousel' Stadsschouwburg Haarlem
24/03 NNT 'Carrousel' Chassé Theater Breda
27/03 Wie Walvis Nichego, Drimmelen
28/03 Wie Walvis Nichego, Drimmelen
29/03 Wie Walvis Nichego, Boxmeer
30/03 Wie Walvis Nichego, Boxmeer
30/03 NNT 'Carrousel' Leidse Schouwburg
31/03 NNT 'Carrousel' De Lawei Drachten
03/04 Wie Walvis Nichego, Son en Breugel
04/04 Wie Walvis Nichego, Son en Breugel
05/04 NNT 'Carrousel' Stadschouwburg Groningen
06/04 NNT 'Carrousel' Stadschouwburg Groningen
07/04 NNT 'Carrousel' Stadschouwburg Groningen
08/04 NNT 'Carrousel' Stadschouwburg Groningen
11/04 Wie Walvis Nichego, Boekel
11/04 NNT 'Carrousel' Theater De Voorveghter
12/04 NNT 'Carrousel' Stadsschouwburg Amsterdam
13/04 NNT 'Carrousel' Stadsschouwburg Amsterdam
14/04 Deun van Seun, Iduna, Drachten
15/04 Deun van Seun, Paaspop
15/04 Kees van Hondt, Paaspop
19/04 NNT 'Carrousel' De Harmonie, Leeuwarden
20/04 NNT 'Carrousel' Kunstmin, Dordrecht
21/04 NNT 'Carrousel' Theater De Veste, Gouda
22/04 NNT 'Carrousel' Atlas Theater
25/04 NNT 'Carrousel' Theater de Flint, Amsersfoort
26/04 Andy Frasco, Simplon, Groningen
27/04 Andy Frasco, Gigant, Apeldoorn
27/04 Andy Frasco, Oranjepop, Nijmegen
28/04 NNT 'Carrousel' Rotterdamse Schouwburg
29/04 Andy Frasco, De Helling, Utrecht
30/04 Andy Frasco , Luxor, Arnhem
04/05 Andy Frasco, De Broeikasse, Roeselaere (B)
03/05 NNT 'Carrousel' Theater de Nieuwe Kolk, Assen
05/05 Andy Frasco, Bevrijdingsfestival Den Haag
05/05 Andy Frasco, Bevrijdingsfestival Flevoland, Almere
05/05 Andy Frasco, Bevrijdingsfestival
06/05 Andy Frasco, Xinix, Nieuwendijk
07/05 Andy Frasco, De Pul, Uden
12/05 NNT 'Carrousel' Parktheater Eindhoven
17/05 NNT 'Carrousel' Musis & Stadstheater Arnhem ,

2016
01/01 Circus Zanzara, Westergasterrein, Amsterdam
02/01 Circus Zanzara, Westergasterrein, Amsterdam
03/01 Circus Zanzara, Westergasterrein, Amsterdam
07/01 Orgel Vreten, DRACHTEN De Lawei
08/01 Orgel Vreten, GRONINGEN De Oosterpoort
09/01 Orgel Vreten, HENDRIK IDO AMBACHT Cultureel Centrum Cascade
22/01 Orgel Vreten, LEIDEN Leidse Schouwburg
23/01 Orgel Vreten, LEEUWARDEN Stadsschouwburg De Harmonie
29/01 Orgel Vreten, BERGEIJK S.C.C. Theater de Kattendans
03/02 Orgel Vreten, WAGENINGEN Junushoff
04/02 Orgel Vreten, HELMOND Theater Speelhuis
06/02 Orgel Vreten, KAMPEN Stadsgehoorzaal Kampen
10/02 Orgel Vreten, DRACHTEN De Lawei
12/02 Orgel Vreten, ENSCHEDE Muziekcentrum Enschede
13/02 Orgel Vreten, AMSTERDAM De Meervaart
28/03 De Hik, met Micha Wertheim, GRONINGEN, Grand Theatre
11/08 Deun van Seun, Scooters, Leeuwarden
12/08 Andy Frasco, Eschwege (D)
13/08 Andy Frasco, Bamberg (D)
14/08 Andy Frasco, Rothenber od Tauber (D)
17/08 Andy Frasco, Haarlem Jazz
18/08 Andy Frasco, Noorderzon, Groningen
19/08 Rom Helweg en vrinden, Haarlem Jazz
21/08 Andy Frasco, Lowlands
21/08 Deun van Seun, Lowlands
21/08 Kees van Hondt, Lowlands
25/08 De Hik, met Micha Wertheim, Parade, Amsterdam
25/08 Deun van Seun, Glemmerbeach
26/08 Circus Zanzara, St. Rosa festival, Sittard
26/08 Andy Frasco, Nirwana, Lierop
27/08 Circus Zanzara, St. Rosa festival, Sittard
27/08 Orgel Vreten, Pleinpop, Scheijndel
28/08 Circus Zanzara, St. Rosa festival, Sittard
28/08 De Hik, met Micha Wertheim, Zomerparkfeest, Venlo
02/09 Showman's Fair, Utrecht
04/09 Showman's Fair, Utrecht
05/09 Showman's Fair, Utrecht
06/09 Showman's Fair, Utrecht
07/09 Showman's Fair, Utrecht
08/09 Showman's Fair, Utrecht
09/09 Showman's Fair, Utrecht
10/09 Showman's Fair, Utrecht
11/09 Showman's Fair, Utrecht
22/09 Nacht van de Fanfare, peremière korte film op Nederlands Film Festival
25/11 The Boosters, Wolkenfabriek Groningen
11/12 CT Heida CD presentatie, DOT Groningen
20/12 Circus Zanzara, Amsterdam
21/12 Circus Zanzara, Amsterdam
22/12 Circus Zanzara, Amsterdam
23/12 Circus Zanzara, Amsterdam
25/12 Circus Zanzara, Amsterdam
26/12 Circus Zanzara, Amsterdam
27/12 Circus Zanzara, Amsterdam
27/12 Kees van Hondt, Tivoli, Utrecht
28/12 Circus Zanzara, Amsterdam
29/12 Circus Zanzara, Amsterdam
30/12 Circus Zanzara, Amsterdam

2015
01/01 Circus Zanzara, Amsterdam
02/01 Circus Zanzara, Amsterdam
03/01 Circus Zanzara, Amsterdam
04/01 Circus Zanzara, Amsterdam
12/01 Nichego, open dag Steen Impressariaat, Utrecht
17/01 Maison du Malheur, Eurosonic Air, Groningen
17/01 Maison du Malheur, Coffee Company, Groningen
19/01 Nichego, schoolvoorstellingen
20/01 Nichego, schoolvoorstellingen
21/01 Nichego, schoolvoorstellingen
22/01 Maison du Malheur, studio
23/01 Maison du Malheur, studio
24/01 Maison du Malheur, studio
25/01 Maison du Malheur, studio
07/02 Bakker, Goudsmit & Jäger, Rumor festival, Rasa, Utrecht
09/02 Nichego, Den Haag, schoolvoorstellingen
15/02 Nichego, Theater Mozaïek, Amsterdam
16/02 Nichego, Theater Mozaïek, Amsterdam, schoolvoorstellingen
02/03 Nichego, schoolvoorstellingen
03/03 Nichego, schoolvoorstellingen
04/03 Nichego, schoolvoorstellingen
05/03 Nichego, schoolvoorstellingen
06/05 Bakker, Goudsmit & Jäger, Burgerweeshuis, Deventer
09/03 Nichego, schoolvoorstellingen
10/03 Nichego, schoolvoorstellingen
11/03 Nichego, schoolvoorstellingen
12/03 Nichego, schoolvoorstellingen
16/03 Nichego, schoolvoorstellingen
17/03 Nichego, schoolvoorstellingen
23/03 Nichego, schoolvoorstellingen
24/03 Orgel Vreten, DWDD
26/03 Nichego, schoolvoorstellingen
26/03 GUMBO, KHL, Amsterdam
27/03 Orgel Vreten, Tivoli
28/03 Maison du Malheur, Movies that Matter, Den Haag
29/03 Nichego, Lindenberg Theater, Nijmegen
30/03 Nichego, schoolvoorstellingen
31/03 Nichego, schoolvoorstellingen
02/04 Orgel Vreten, Breda
03/04 Orgel Vreten, Oosterpoort, Groningen
05/04 Orgel Vreten, Paaspop
05/04 Deun van Seun, Paaspop
05/04 Kees van Hondt, Paaspop
11/04 Orgel Vreten, Deventer
11/04 Blowdown, Folkingestraat, Groningen
17/04 Orgel Vreten, Effenaar, Eindhoven
18/04 Jam de la Crème, Amsterdam
22/04 Maison du Malheur, Aprilfeesten
30/04 Orgel Vreten, Effenaar, Heerlen
01/05 Chef' Special, Heineken Music Hall
02/05 Chef' Special, Heineken Music Hall
02/05 Nichego, Brugge (B)
03/05 Nichego, Brugge (B)
05/05 Maison du Malheur, Bevrijdingsfestival Leeuwarden
05/05 Maison du Malheur, Bevrijdingsfestival Amsterdam
08/05 Maison du Malheur, Hafengeburtstag Hamburg
16/05 Orgel Vreten, Appingedam
30/05 Nichego, Fries Straatfestival, Leeuwarden
30/05 Festa Orkesta, Graspop
06/06 Bakker, Demydczuk, Westerhof, Zuidhorn
07/06 Orgel Vreten, SummerJazz, Leiden
13/06 Tegenwind Orkest, Lauwersoog
19/06 Orgel Vreten, Opium TV
20/06 Orgel Vreten, Oerol
21/06 Orgel Vreten, Oerol
28/06 Blowdown, Rotterdam
03/07 Opening Parade Den Haag
17/07 Opening Parade Utrecht
29/07 Maison du Malheur, Parade Utrecht
07/08 Opening Parade Amsterdam
19/08 Maison du Malheur, Parade Amsterdam
21/08 Chef'Special, Lowlands
22/08 NICHEGO, Vondelpark, Amsterdam
22/08 Maison du Malheur, Sail Amsterdam
28/08 Orgel Vreten, Uitmarkt
30/08 Circus Zanzara, Sittard
05/09 New Orleans in Haarlem
26/09 Deun Van Seun, Freeze festival
07/10 De Hik van Micha Wertheim, Bibliotheek Amsterdam
16/10 Orgel Vreten, Bergen op Zoom
17/10 Orgel Vreten, Harderwijk
22/10 Orgel Vreten, Den Bosch
23/10 Orgel Vreten, Utrecht
24/10 Orgel Vreten, Amersfoort
02/11 NICHEGO, Waalre
03/11 NICHEGO, Waalre
04/11 Orgel Vreten, TILBURG Theaters Tilburg (Try-out)
06/11 Orgel Vreten, WIJK BIJ DUURSTEDE Calypso Theater (Try-out)
07/11 Orgel Vreten, WOERDEN Het Klooster | Theater (Try-out)
09/11 NICHEGO, Maasdriel
10/11 NICHEGO, Maasdriel
12/11 Orgel Vreten, DORDRECHT Machine 3, Energiehuis
13/11 Orgel Vreten, ZWOLLE Theater Odeon
14/11 Orgel Vreten, HOORN Schouwburg & Congrescentrum het Park
19/11 Orgel Vreten , HEERLEN Theater Heerlen
20/11 Orgel Vreten, HEERHUGOWAARD Cool kunst en cultuur
26/11 Orgel Vreten, EINDHOVEN Muziekgebouw Frits Philips
27/11 Orgel Vreten, DRONTEN Theater de Meerpaal
28/11 Orgel Vreten, OLDENZAAL Stadstheater De Bond
29/11 Orgel Vreten, ROTTERDAM Theater Walhalla
03/12 Orgel Vreten, EMMELOORD Theater ‘t Voorhuys
07/12 NICHEGO, Roosendaal
08/12 NICHEGO, Roosendaal
09/12 NICHEGO, Roosendaal
09/12 Orgel Vreten, ALMELO Hof 88
12/12 Orgel Vreten, HOUTEN Theater Aan de Slinger
17/12 Circus Zanzara, Westergasterrein, Amsterdam (tbc)
18/12 Orgel Vreten, ROERMOND ECI Cultuurfabriek
19/12 Orgel Vreten, MAASTRICHT Theater aan het Vrijthof (14u)
19/12 Orgel Vreten, MAASTRICHT Theater aan het Vrijthof (20u)
20/12 Circus Zanzara, Westergasterrein, Amsterdam
21/12 Circus Zanzara, Westergasterrein, Amsterdam
22/12 Circus Zanzara, Westergasterrein, Amsterdam
23/12 Circus Zanzara, Westergasterrein, Amsterdam
24/12 Circus Zanzara, Westergasterrein, Amsterdam
25/12 Circus Zanzara, Westergasterrein, Amsterdam
26/12 Circus Zanzara, Westergasterrein, Amsterdam
27/12 Circus Zanzara, Westergasterrein, Amsterdam
28/12 Circus Zanzara, Westergasterrein, Amsterdam
29/12 Circus Zanzara, Westergasterrein, Amsterdam
30/12 Circus Zanzara, Westergasterrein, Amsterdam
31/12 Circus Zanzara, Westergasterrein, Amsterdam

2014
11/1 Maison du Malheur, Xinix, Nieuwendijk
12/1 Bakker, Goudsmit & Jäger, Kofferbak, Amsterdam
16/1 Maison du Malheur, Eurosonic, Groningen
17/1 Maison du Malheur, Eurosonic, Groningen
18/1 Chef'Special, Noorderslag, Groningen
24/1 Firma Weijland, DRU, Ulft
25/1 Maison du Malheur, Bemmel
29/1 Casting 'TAART'
30/1 CD Opnamen voor Jankobus Seunnenga
31/1 Jam de la Crème, Patronaat, Haarlem
1/2 Maison du Malheur, Iduna, Drachten
5/2 Radio6, plaatjes draaien met Winfried Baijens
6/2 Maison du Malheur, Duisburg (D)
7/2 Maison du Malheur, Berlijn (D)
8/2 Maison du Malheur, Hannover (D)
22/2 Maison du Malheur, A'foort (NL) De Kelder
28/2 Maison du Malheur, Den Haag (NL) Supermarkt
5/3 OrgelVreten, Arnhem, Luxor Live
6/3 OrgelVreten, Zwolle, Hedon
8/3 OrgelVreten, Leeuwarden, Romein
14/3 Maison du Malheur, Dordrecht (NL) Bibelot
14/3 Opening Rotterdam CS
21/3 filmen TAART
27/3 Maison du Malheur, Zwolle (NL) Hedon
29/3 Maison du Malheur, Hoorn (NL) Manifesto
30/3 OrgelVreten, Sittard, VOLT
09/4 filmen TAART
11/4 Maison du Malheur, Sittard (NL) VOLT
12/4 Maison du Malheur, Tilburg (NL) Paradox
19/4 Maison du Malheur, Vuren, De Lievelinge
19/4 Funfare, Barendrecht
25/4 Maison du Malheur, Den Haag, Life I Live
26/4 Maison du Malheur, Arnhem
26/4 Maison du Malheur, Antwerpen (BE) Beat Roots
27/4 Maison du Malheur, Amsterdam, Aprilfeesten
30/4 filmen TAART
02/5 Maison du Malheur, Ospel (NL) Moulin Blues
03/5 Maison du Malheur, Esch sur Alzette (LUX) Nuit de la Culture
04/5 Bakker, Goudsmit & Jäger, Amsterdam, Real Book Festival
06/5 filmen TAART
08/5 Bakker, Goudsmit & Jäger, Badcuyp Amsterdam
08/5 De Jongens Driest+, Stavoren, opening Sluis
09/5Maison du Malheur, Roosendaal (NL) Kring Jazz
18/5 Maison du Malheur, Gullegum (BE) Kokopelli
23/5 Gumbo, Enkhuizen
23/5 Maison du Malheur, Harderwijk
24/5 Gumbo, Enkhuizen
24/5 Maison du Malheur, Bergen op Zoom
26/5 Filmen, TAART
27/5 Filmen, TAART
28/5 Filmen, TAART
29/5 Filmen, TAART
31/5 Gumbo, Woerden
31/5 Harm's Fork, Grand Theatre, Groningen
01/6 Filmen, TAART
02/6 Filmen, TAART
04/6 Maison du Malheur, België (tbc)
06/6 Maison du Malheur, Vigo, Spanje
08/6 Maison du Malheur, Venray
08/6 Chef' Special, Pinkpop
10/6 SuperSecret FESTA ORKESTA try-out
13/6 En De Ander... OrgelVreten @ Oerol
14/6 En De Ander... OrgelVreten @ Oerol
14/6 Maison du Malheur, Groningen
15/6 Filmen, TAART
16/6 En De Ander... OrgelVreten @ Oerol
17/6 En De Ander... OrgelVreten @ Oerol
19/6 En De Ander... OrgelVreten @ Oerol
20/6 En De Ander... OrgelVreten @ Oerol
21/6 En De Ander... OrgelVreten @ Oerol
21/6 OrgelVreten @ Oerol Westerkeyn
22/6 En De Ander... OrgelVreten @ Oerol
22/6 Bakker, Goudsmit & Jäger, Zonnemeire
24/6 Maison du Malheur, Parade Rotterdam
26/6 Maison du Malheur, Ziggo Dome, besloten
28/6 Maison du Malheur, Rotterdam, Pijnackerplein
29/6 Maison du Malheur, Eindhoven, Cajun Moon
30/6 Maison du Malheur, bruiloft
03/7 Bakker, Goudsmit & Jäger, Rotterdam, Dizzy, NSJ Round Town
06/7 Maison du Malheur, Den Haag (NL) Parade
11/7 Maison du Malheur, Tiengemeeten, Herberg
12/7 Maison du Malheur, Andijk (NL) Dijkpop
12/7 Maison du Malheur, Beverwijk (NL) Young Art Festival
13/7 Maison du Malheur, Deventer
18/7 Kees van Hondt, Winschoten
19/7 Jam de la Creme, Scheveningen
26/7 Maison du Malheur, Glocksee festival, Hannover [D]
27/7 Maison du Malheur, Zwarte Cross, Lichtenvoorde
31/7 Maison du Malheur, Utrecht (NL) Parade
17/8 FESTA ORKESTA, Lowlands Festival
19/8 Maison du Malheur, Amsterdam (NL) Parade
20/8 Maison du Malheur, [F]
21/8 Maison du Malheur, [F]
22/8 Maison du Malheur, Duisburg [D]
23/8 Maison du Malheur, Unna [D]
24/8 Maison du Malheur, Vlaardingen
24-8 Gumbo Circus, Amsterdam
30/8 Maison du Malheur, Assen
30/8 Bakker, Goudsmit & Jäger, Zomerjazzfietstour
31/8 Maison du Malheur, Heerhugowaard
31-8 Orgel Vreten, Leeuwarden
05/9 Punk Rock Heavy Metal Karaoke, Vera, Groningen
06/9 Maison du Malheur, Festival Kefír[Cz]
07/9 Maison du Malheur, Heerlen
12/9 Maison du Malheur, Vlissingen
16/9 De Jongens Driest, Rabat
17/9 De Jongens Driest, Rabat
20/9 Bakker, Goudsmit, Jäger, Den Helder
1/10 Orgel Vreten, Doornroosje
2/10 Chef' Special XL, Paradiso
9/10 Chef' Special XL, Tivoli
10/10 Chef' Special XL, 013
11/10 FESTA ORKESTA, Festyland
12/10 Nichego, Verkadefabriek, Den Bosch
13/10 Nichego, Verkadefabriek, Den Bosch (besloten)
18/10 Chef' Special XL, Oosterpoort
23/10 Sâlt, Oxford (UK) opening Art Centre
25/10 Maison du Malheur, Cork jazz festival
26/10 Maison du Malheur, Cork jazz festival
7/11 Maison du Malheur try-out
9/11 Nichego, Zwolle
13/11 Maison du Malheur try-out
16/11 JP Mesker, Roden
7/12 Bakker, Goudsmit, Jäger, Sittard
19/12 Circus Zanzara, Amsterdam
20/12 Circus Zanzara, Amsterdam
21/12 Circus Zanzara, Amsterdam
22/12 Circus Zanzara, Amsterdam
23/12 Circus Zanzara, Amsterdam
24/12 Maison du Malheur, Amsterdam
24/12 Chef'Special, Haarlem
25/12 Circus Zanzara, Amsterdam
26/12 Circus Zanzara, Amsterdam
27/12 Circus Zanzara, Amsterdam
27/12 Keesvan Hondt, Tivoli
27/12 Bakker, Goudsmit, Jäger, Tivoli Vredenburg
28/12 Bakker, Goudsmit, Jäger, Bimhuis
28/12 Circus Zanzara, Amsterdam
29/12 Circus Zanzara, Amsterdam
30/12 Circus Zanzara, Amsterdam